Iwostin Sensitia

Autor: Malinowa Chatka
Na stronie producenta możecie poczytać na temat bogatej oferty http://www.iwostin.pl/rozwiazania_iwostin
kosmetyki te są dostępne jedynie w aptekach oraz gabinetach dermatologicznych.

Ja akurat kupiłam sobie żel do mycia hypoalergiczny, bo po ciąży miałam strasznie wrażliwą cerę, więc pomimo, że żel ten jest do stosowania na całe ciało, to jednak ja używałam do mycia twarzy.                              
Moja opinia: Preparat ma konsystencję dość gęstego, przeźroczystego żelu o słabym delikatnym zapachu, nie potrafię go określić, ale jest ok. Opakowanie z pompką dozującą świetnie działa, wyciska tyle ile potrzeba. Mało się pieni, więc dla mnie to plus, ale  dla kogoś może być wadą. Moja twarz  jest dobrze umyta, świeża, miękka, nie jest podrażniona, ani wysuszona. Świetnie poradził sobie z moją zaczerwienioną i podrażnioną cerą. Niestety używam go tylko, jak widzę, że coś zaczyna się dziać z moją buźką, bo przyznam szczerze, że przy dłuższym stosowaniu zaczynają pojawiać się te paskudne zaskórniaki, więc rezygnuję z niego i przechodzę na żel antytrądzikowy.  Więc jestem na tak, ale nie za długo. Acha i proszę uważać na oczęta, bo strasznie szczypie.

1 komentarze:

Dzast Do It pisze...

Dobrze wiedzieć o takim produkcie coś więcej. Ja mam strasznie przesuszoną, alergiczną i wrażliwą cerę, dlatego mogę używać tylko nielicznych kosmetyków.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie aktualnie jest rozdanie.
http://dzast-do-it.blogspot.com/2012/09/witajcie-wreszcie-udao-mi-sie.html

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting