Autor: Malinowa Chatka
Garnier Body Nawilżająca Pielęgnacja 7 Dni
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/home.aspx
Cena ok 12-15 zł za 250 ml.

 to nowa gama musów do ciała, która ma za zadanie długotrwałe nawilżanie ciała dzień po dniu. Występuje w kilku wariantach: łagodzenie, wygładzanie, odżywianie, ujędrnianie, nawilżanie, w zależności od zastosowania użyto innych składników aktywnych.
Co ciekawe Garnier użył w mleczku składnik występujący w jogurtach naturalnych L-Bifidus, który ma za zadanie nawilżać i zapobiegać wysuszeniu skóry.
Dzięki Klubowi Garniera  http://www.garnier.pl/_pl/_pl/register/register_step1.aspx?tpcode=REG_GARNIER^REG_GARNIER_HOME^REG_GARNIER_HOME_CREATION miałam przyjemność przetestowania musu z winogronami- długotrwałe nawilżenie do skóry suchej.
Zacznę od opakowania, które jest miłe dla oka i fajnie prezentuje się na półce w łazience. Jest poręczne, dobrze trzyma się w dłoni, z jednej strony plus za zatyczkę zamiast zakrętki, dzięki czemu nie trzeba się męczyć z zakręcaniem, niestety zatyczka nie nadaje się jednak do postawienia do góry nogami, co ma znaczenie dla mnie, kiedy produkt się kończy i mus mógłby sobie pomału spływać na dół. Niestety też nie widać przez opakowanie jaka ilość znajduje się w środku.
Jednak sam mus świetny, pięknie pachnie, zapach długo utrzymuje się na skórze, naprawdę bardzo szybko się wchłania. Po użyciu moje ciało jest delikatne, pachnące, wygładzone i jędrne. Faktycznie już po kilku dniach używania poprawił kondycję skóry.
Ogólnie jestem zadowolona.
Zalety :                                                                       
-łatwo się wchłania                                                        
-idealny rano, gdy nie ma za dużo czasu  
-pięknie pachnie                                                                                
-nie pozostawia efektu tłustego ciała
-skóra jest nawilżona i zregenerowana
-po niedługim czasie stosowania widać efekty
Wady
-nie można odwrócić butelki
-zapach, myślałam, że będzie bardziej owocowy

Czy kupiłabym ten produkt ponownie-Tak

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting