Osmoza Care testujemy

Autor: Malinowa Chatka
Wczoraj późnym popołudniem dotarła do mnie paczka od P. Karoliny, która reprezentuje firmę Osmoza Care                                                                                                                                                            Bardzo ucieszyła mnie możliwość przetestowania tych produktów, bo może nie jestem maniaczką czystości i pozwalam czasem dziecku "potaplać " się w kałuży, jednak mimo wszystko w rozsądnych ilościach dbam o higienę i czystość mojej rodziny. Jednak przeraża mnie odrobinę spacer z córką, która wszystko musi dotknąć i niestety posmakować:

                                                    Tu naprawdę przyda się umycie rączek.
Boże co ta matka znowu chce ode mnie ?!

W skrócie o firmie, żeby Was nie zamęczać.
Zespół specjalistów i ekspertów w dziedzinie zdrowia i higieny, stworzył gamę produktów,która spełni oczekiwania najbardziej zatroskanych rodziców, tak by zagwarantować im zdrowie i czystość.
Ciekawostką może być fakt, że ich ambasadorką została aktorka Paulina Holtz, znana zarówno z małego ekranu, jak i jako działaczka wspierająca młode mamy.
Na dowód tego, że asortyment mają imponujący przedstawiam Wam to , co dostałyśmy do testówSporo tego, a więc my zabieramy się za testowanie, a Was zapraszam na nasze opinie o produktach.
3 komentarze:

miraga pisze...

My juz testujemy. :)

narja pisze...

Drugie zdjęcie Julci jest prześwietne :)

Z mojego punktu widzenia pisze...

Cudowną masz córkę, widać że grzeczna ;)

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting