Lakier do paznokci Mariza

Autor: Malinowa Chatka
Firma Mariza posiada w swojej ofercie lakiery do paznokci. Prześliczne kolory lakierów matowych, zamknięte są w buteleczkach 5 ml, kosztują 4,30, na pewno każdy znajdzie odcień idealny dla siebie. Po za matowymi, na uwagę zasługują również lakiery do zdobień, zmywacze do paznokci i tipsów, oraz odżywki.
Jeśli chcecie obejrzeć kolory i pełną ofertę, zapraszam tutaj

Nie pokażę Wam moich paznokci pomalowanych tym lakierem, bo u nas zaczął się sezon na włoskie orzechy i niestety moje palce nie wyglądają zbyt ciekawie.
Ale za to podam napisze, co myślę o tym lakierku. Lakier jest matowy, jednak ma lekki połysk, zdecydowanie trzeba nałożyć dwie warstwy, jednak lakier szybko schnie, więc nie trzeba się martwić. Konsystencja w sam raz, ani za gęsty, ani za rzadki, nie zostawia smug, więc nawet niewprawiona ręka, poradzi sobie z malowaniem( u mnie akurat prawa, bo jestem leworęczna). Sam lakier utrzymuje się około dwa dni, potem już widać starcie końcówek,  nie odpryskuje, nie barwi płytki paznokcia. Dobry dla osób, które często lubią zmieniać kolor. Niestety szybko znika, no chyba, że położymy na niego utwardzacz.
Czy kupiłabym ten produkt ponownie: Tak, ale tylko z utwardzaczem

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting