Mydełko do kąpieli i pod prysznic Kid's Big City Hegron

Autor: Malinowa Chatka
Dziecięce mydełko do kąpieli i pod prysznic Kid's od Hegeronv miała okazję używać Julka jakieś trzy lata temu. Bardzo nam się podobało, krzywdy nie wyrządziło. Niestety okazało się, że zarówno Julka, jak i Dominik są alergikami, dziecięca higiena w naszym domu została zredukowana do kosmetyków przeznaczonych dla atopików. Kosmetyki dla alergików, są bezpieczne dla ich skóry, mają czasem fajne opakowania, rzadko kiedy pachną gumą balonową, prawie nigdy nie dają ukochanej piany,którą można bawić się w wannie. Trudno, zdrowie, ważniejsze od przyjemności.
Jestem dumna, ponieważ udało nam się przekonać dzieci, że musimy stosować odpowiednie kosmetyki, po to by miały "zdrową skórkę".  Widzę ich smutne miny w drogerii, kiedy wyciągają rączki po opakowania z ulubionymi bohaterami, a mama nie chce kupić (mamie jest chyba bardziej przykro niż dzieciom)
Od czasu do czasu idziemy na ustępstwa i kupujemy im drogeryjne kosmetyki, radość dzieci, bezcenna, no przecież nie możemy im całkowicie zabronić przyjemności jaką daje kąpiel z pianą. Mamy układ przez cały tydzień szybki prysznic, po to by w sobotę pobawić się w wannie.
Mydełko pod prysznic Kid's Big City Hegron  znajduje się w ogromnej 950 ml butli z dozownikiem pompką, dzieci same dozują sobie odpowiednią ilość płynu (ta odpowiednia ilość, to tak nie do końca prawda, bo jak mama nie patrzy, to sobie dolewają). Kolorowa etykieta, u nas Big City, podoba się dzieciom. Płyn ma lekko zielonkawy kolor, a pachnie mega przyjemnie owocowo. Potrafi wytworzyć mnóstwo pachnącej, puszystej piany, 
Co się dzieje ze skórą Julki i Dominika? w sumie nic złego, nie uczula, nie powoduje wysypki, ale muszę zaznaczyć, że po kąpieli dzieci smaruję emolientem.


Przyznaję, że i ja od czasu do czasu używam go i jest ok, choć zapach, który mi się bardzo podoba, tak szybko znika.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting