Kuracja przyspieszająca wzrost i zapobiegająca wypadaniu włosów Dermo Future Precision

Autor: Malinowa Chatka
Miesiąc z Kuracją przyspieszającą wzrost i zapobiegającą wypadaniu włosów Dermo Future Precision  uważam za zakończony. Właśnie zużyłam buteleczkę do końca.
Producent obiecuje:
Stosowana  regularnie przyspiesza wzrost i zapobiega wypadaniu włosów
Z kompleksem rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa
PRZYSPIESZA WZROST WŁOSÓW
POBUDZA PRACĘ CEBULEK WŁOSOWYCH
Kuracja przeciw wypadaniu włosów DF5 women to specjalistyczny innowacyjny preparat do włosów osłabionych, zniszczonych i wypadających. Specjalnie opracowana receptura nowej generacji łączy w sobie kompleks składników aktywnych rapidityNEW-5His przyspieszającym wzrost włosa, zapewniający wielopoziomowe działanie i eliminujący główne przyczyny wypadania włosów. Kuracja zwiększa przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosowego, co stymuluje szybszy wzrost włosa. Pobudza włosy do wzrostu i dotlenia skórę głowy. Cebulka włosowa i zakotwiczenie są znacznie wzmocnione.
– odżywia cebulki włosowe i przyspiesza ich wzrost
– sprawia, że włosy są mocniejsze i grubsze, przez co zwiększa się ich objętość
– skutecznie hamuje wypadanie włosów
– dzięki wzmocnieniu cebulek włosa silniej je zakotwicza
- dotlenia skórę głowy, oraz odżywia i nawilża włosy

Pierwsze efekty zauważalne przy regularnym stosowaniu już po miesiącu.

Przyznaję, że z dużą nadzieją podeszłam do tego eksperymentu. Włosy co prawda wypadają mi standartowo, nie lamentuję po czesaniu, jednak co do wzrostu, to idzie im to naprawdę bardzo wolno. Stosowałam kilka suplementacji mających na celu poprawę stanu zdrowia moich włosów, posiłkowałam się też drożdżami, rzepą, sokami z pietruszki ,nawet siemię lniane, które też miało przynieść efekty baby hair. Niestety włosy cały czas rosną swoim tempem, niezależnym od nikogo, ani od niczego. Z dużą  z nadzieją podeszłam do Kuracji Dermo Future.
Plastikowa buteleczka z wygodnym atomizerem, pojemności 30 ml. Nie sądzę, aby u osób o gęstych włosach wystarczyła na dłużej niż 3 tygodnie. Sam preparat, to przeźroczysty płyn z lekką nutką alkoholu, co mnie odrobinę przestraszyło, ale ok, przecież alkohol w sumie dobrze wpływa na krążenie (w sumie to całkiem logiczne w małych ilościach).
Stosowanie, bardzo męczące, codziennie należy wmasować preparat na suche włosy. Było by ok, gdyby nie to, że należy go zastosować 4  godź  przed myciem włosów, a sam specyfik,koszmarnie skleja i przetłuszcza włosy. Źle to wygląda, no ale z kilkoma wyjątkami dałam radę, modląc się tylko, by nikt wieczorem nie przyjeżdżał i żebym ja nie musiała wychodzić z domu. Nie ma problemu, skoro potrafiłam wypić mieszankę z drożdży,skoro piłam sok z rzepy, to wcierka z Dermo Future, jest ok. Żadnych podrażnień, swędzeń, czy innych niespodzianek, nie poczułam,
No i najważniejsze, czyli efekty. 
Zmniejszenia wypadania włosów, nie odczułam, przyspieszenia wzrostu włosów,nie zauważyłam, ale ....przybyło mi kilka baby hairków na czole i jestem pewna, że to własnie dzięki tej kuracji. 
Kuracja tyle o ile, się sprawdziła, może nie do końca to efekt jakiego oczekiwałam, bo liczyłam na jakieś malutkie 2 cm wzrostu, ale przyznaję, że te nowe włoski, mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły.
Kuracji na tę chwilę nie będę kontynuować, bo to stosowanie 4 godź przed myciem jest jednak męczące,a biorąc pod uwagę dłuższe wiosenne dni, nie chciałabym się pokazywać w tak posklejanych włosach. Na pewno wrócę do niej późną jesienią.

2 komentarze:

Czasemtakjest Czasemtakjest pisze...

Tego mi nie trzeba, bo moje kudły rosną za szybko i tracę majątek u fryzjera na podcinanie ich.

Beata Janiak pisze...

Bardzo rewelacyjny preparat i wart wyprubowania i polecania go znajomym jak dla mne to rewelacja iż mojewłosy są słabe zniszczone cienkie i wypadające :(

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting