Rexona fresh Party 31.07.2015 & Rexona Stay Dance 01.08. 2015

Autor: Malinowa Chatka
Połowa wakacji prawie za nami, został jeszcze cały miesiąc mojej ulubionej pory roku. Słońce, woda, opalenizna. Człowiek ma wiecej energii, czasu, ochoty na zabawę. Na pewno chętnie bierzecie udział w imprezach plenerowych, właśnie do dwóch  z nich chciałabym Was wszystkich zaprosić.

                                    Rexona nadaje rytm i zachęca do ruchu!
 Marka REXONA już nie raz udowodniła, że potrafi mówić do konsumentów w sposób niestandardowy i ciekawy. W tym roku w ramach kampanii promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™ zostały przygotowane dwa niezwykle wydarzenia: Rexona Fresh Party – wieczorna impreza w rytmach klubowej muzyki oraz Rexona Stay  Dance – plażowy trening tańca. Każdy kto chce wziąć w nich udział powinien odwiedzić Sopot w dniach 31.07 i 01.08.2015 i udać się do Zatoki Sztuki. Nie zabraknie gwiazd, światowej klasy DJ’ejów oraz zabawy na najwyższym światowym poziomie. W tym roku Rexona nadaje rytm!


                            Rexona fresh Party
                                     31 lipiec


31 lipca 2015 roku marka Rexona i Zatoka Sztuki, organizują wydarzenie Rexona Fresh Party.
impreza rozpoczyna się o godź 20 w Sopocie, a więc możecie połączyć fajną imprezkę ze zwiedzaniem Trójmiasta, no i oczywiście z morską kąpielą.
Główną gwiazdą tego wieczoru będzie Dj Jerry Ropero, twórca takich hitów jak: Coracao, the Storm, czy Gipsy woman.  Na Bawic będzie można się też przy dźwiękach muzyki innych światowych Dj-ów:  Neevald, Mibro, Pequeno, Matush, Jordy Jay, Milkwish, Mibroto. Na imprezie swoja obecnośc zapowiadają też Rafał Maslak, Marcelina Zawadzka, czy Natalia Siwiec. Czyli jest szansa, na zdobycie autografu, czy też zdjecia z ulubiona gwiazdą.
Impreza startuje o godź 20, a bawimy się w Zatoce Sztuki
Nie przegapcie wydarzenia na Fb  https://www.facebook.com/events/935103899866094/


                                  Rexona Stay Dance 
                                         1 sierpień

Kolejny dzień upłynie pod znakiem plażowych zmagań z tańcem – laureaci You Can Dance – Brian Poniatowski i Natalia Gap zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży.
Więcej o imprezie znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/469190713243649/Co powiecie na spontaniczny weekendowy wypad nad morze? Pogodę zapowiadają w sam raz ok 20 stopni, 

2 komentarze:

Panna Michalina pisze...

Nie słyszałam o tym! Super :)

miraga pisze...

Jakby tylko morze było bliżej ;)

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting