Nowa Kampania Dove NaroDove Piękno. Jestem piękna, bo.... i wygraj koszulkę.

Autor: Malinowa Chatka
   
     Bardzo lubię markę Dove, nie tylko za świetne kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, ale również za fantastyczne spoty reklamowe, na których przedstawia klasyczne, współczesne kobiety. Nie takie ideały kobiecości (często przerabiane w Photoszopach), tylko zwykłe, normalne  kobiety,które spotykam codziennie  na ulicy i do  do których zaliczam się i ja. Kształty nie są ważne, liczy się osoba, czyli ja i Ty i najważniejsze, ze czujemy się piękne  dla siebie. Nie bądźmy krytyczne dla siebie, każda z nas ma w sobie to coś, co nas wyróżnia i sprawia, że naprawdę jesteśmy piękne.
             Jeśli już wiecie, że jesteście piękne, to w życiu będzie Wam dużo łatwiej,                              Kampania NaroDove Piękno - wszystkie Polki są piękne!

               6% Polek uważa się za piękne, a aż 59% za przeciętne - a jak Ty się czujesz?
     Marka Dove konsekwetnie od 2012 roku przełamuje stereotypy postrzegania kobiet oraz mówi o samoakceptacji. W tym roku marka Dove stawia na Polki i zachęca się je do ujawnienia swojego prawdziwego piękna!
11 maja rusza wielka kampania skierowana wyłącznie do nas! Polki mają głos! Wreszcie będą usłyszane i zauważone! Mają możliwość powiedzieć – jestem piękna! Zwrócą uwagę na swoje atrybuty, które nie koniecznie związane są z wyglądem! Polki mają szansę przyłączyć się do akcji NaroDove Piękno!
Zajrzyjcie na stronę tutaj i wyraźcie  swoją aprobatę dla kampanii klikając przycisk „popieram”. Każdy głos poparcia jest liczony i przyczynia się do zwiększenia ogólnej liczby osób, które w całej Polsce dołączą do akcji.

Na Stronie odbywa się też konkurs, możecie zaprojektować, niepowtarzalną koszulkę z własnym napisem, dlaczego czujecie się piękne. Zajrzyjcie do galerii konkursowej i zobaczcie, z jakich powodów są piękne inne kobiety. 
Spośród osób, które dołączą do akcji codziennie marka Dove będzie losować 85 T-shirtów z manifestami. Osoby, którym nie uda się wygrać będą miały możliwość zakupu T-shirtu. 
Muszę jeszcze wspomnieć o cudownej kobiecie, która została ambasadorką Dove, jest to Dorota Wellman, cudowna, pełna ciepła, ale też z pazurem kiedy trzeba. Ambasadorkę wybrali idealnie, ponieważ uważam, że ona zdecydowanie jest świadoma tego, że jest piękna. 
      
Inspiracją dla nas  mogą być manifesty  Doroty Wellman:
• Jestem  piękna, bo lubię i akceptuję siebie
• Jestem piękna, bo jestem sobą i znam swoją wartość
• Jestem piękna, bo jestem mądra i zaradna
• Jestem piękna, bo jestem Polką
• Jestem piękna, bo jestem optymistką i kocham życie.

Jak Wam się podoba ta akcja?, dla mnie jest świetna, oryginalna i pozytywnie energetyczna

7 komentarze:

kataszyyna pisze...

uwielbiam dove

http://kataszyyna.blogspot.com/

Czasemtakjest Czasemtakjest pisze...

Kampania rewelacyjna,Dove też ale Wellman jakoś mi nie pasuje.Niby pewna siebie,piekna na swój sposób,ale jak dla mnie zbyt bezpośrednia.

dakota pisze...

idealna ambasadorka akcji, bardzo lubię Panią Dorotę :)

Madziakowo pisze...

dawno mnie nie bylo:)

Łukasz Bier pisze...

Uwielbiam Dorotkę

narja pisze...

Fajna kampania :)

pirelka pisze...

Fajna akcja, a Dove lubię ;)

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting