Lipton Jeloł Pisz&Love Konkurs

Autor: Malinowa Chatka
Lipton ukochana herbatka mojego męża, morze wspólnej wieczornej herbaty wypitej razem, po to by posiedzieć razem,zrelaksować się odpocząć,zaplanować kolejne dni. Jest najlepsza na takie"posiadówki"i nie tylko. Świetnie smakuje również w towarzystwie rodziny i przyjaciół.
Jeśli tak jak my,jesteście fanami Liptonka, a może dopiero macie ochotę poznać i docenić jej smak i aromat, to ja proponuję Wam drodzy czytelnicy , udział w konkursie organizowanym właśnie przez markę Lipton.

Główna nagroda jest naprawdę wyjątkowa, nie ma ona może dużej wartości materialnej, ale myślę, że radość i satysfakcja z wygranej jest bezcenna Zwycięskie hasła pojawią się na zawieszkach limitowanej edycji herbat Lipton Yellow Label, które będą dostępne w czwartym kwartale 2016 r. Dodatkowo również 10 najlepszych haseł  znajdzie się na banerach kampanii na stronach internetowych.
Nie martwcie się, jeśli nie uda Wam się wejść do ścisłego finału, ponieważ przewidziano naprawdę sporą ilość nagród pocieszenia. Szanse są naprawdę duże, a co trzeba zrobić, żeby wziąć  udział w konkursie?
Wystarczy dodać krótkie, zabawne i wesołe hasło, takie które zaraża optymizmem.
Puśćcie wodze fantazji, pobawcie się kreatywnie i do dzieła, tylko pospieszcie się, bo konkurs trwa tylko do 26czerwca. Życzę powodzenia.
Na konkurs zapraszam:    Lipton Jeloł Pisz&Love
             

4 komentarze:

Z mojego punktu widzenia pisze...

Zawsze muszę mieć tę herbatę w domu :)

Margaretka W pisze...

Uwielbiam herbaty Lipton :)

Kathy Leonia pisze...

a ja liptona dawno nie piłam

Weronika Rudnicka pisze...

a ja się już spóźniłam na tą promocję :(

weronikarudnicka.pl

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting