Rodzinny szampon aloesowy Equilibra

Autor: Malinowa Chatka
4 osoby, cztery różne typy włosów, Dominik sztywne,twarde, bardzo gęste (po dziadku). Julka długie, proste, cienkie,z wyjątkową tendencją do "kołdunków"-, czesanie, to wyższa szkoła jazdy. Tata, coś tam jeszcze włosów ma, no ale kondycyjnie, jak by ich już nie było. No i ja cienkie, słabe, poddawane zabiegom mechanicznym i do tego farbowane. Zazwyczaj dzieci miały osobny szampon, ja osobny, tata, ten który był na wyciągnięciu ręki.
Od dwóch miesięcy mamy jeden wspólny szampon, (tzn. kończymy drugą butelkę). 
Nawilżający szampon aloesowy Equilibra.To szampon dla całej rodziny. Producent zapewnia, że jest "idealny do wszystkich rodzajów włosów" i u nas jego zapewnienia się sprawdzają. 
Bardzo przyjemny świeży zapach, Świetna wydajność, niewielka ilość kosmetyku wystarcza by dobrze myć włosy i skórę głowy.Bardzo dobrze zmywa codzienny brud, jak i resztki środków do stylizacji, które czasem stosuję. Przy tym jest bardzo delikatny, nie było przypadku by podrażnił kogokolwiek z nas. Nie plącze włosów, jednak w przypadku Julki, która ma włosy do pasa, i czasem lubi pochodzić w rozpuszczonych, wolę jeszcze dodatkowo nałożyć na chwilkę maskę z Kallosa. Nie chcę patrzeć na jej cierpienia i słuchać lamentów, jak to mocno jej ciągnę włosy ;) 
Polecam, myślę, że polubicie go tak samo jak ja. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

Malinowa Chatka Copyright © 2011 Design by Ipietoon Blogger Template | Make Money from Zazzle|web hosting